برند‌‌‌‌های برتر ,

menuordersearch
sunbir.ir
برند‌‌‌‌های برتر

همگام با رشد فناوری در کشور و با توجه به اقبال مردم به راه اندازی کسب و کار اینترنتی، روز به روز تعداد فروشگاه‌‌‌‌های اینترنتی بیشتر می‌شود اما از آنجا که خرید اینترنتی مقوله ای نوپاست هنوز اعتماد مردم به این نوع خرید کاملا جلب نشده است .
با توجه به اهمیت رونق این نوع کسب و کار و با توجه به استقبال کاربران و فعالان در این عرصه و اهمیت جهانی شدن کسب و کار مدیران کشور سعی بر این داشتند به گونه ای رسمیت بیشتری به این دسته از کسب و کارها ببخشند و در کنار آن باعث ایجاد امنیت بیشتری در فضای کسب و کار الکترونیک کشور شوند.

همانطور که مستحضر هستید بیشتر کالاها و برند‌‌‌‌های معرف و ... برای کم کردن هزینه‌‌‌‌های تولید خود و عوامل دیگر دست به تولید در کشور چین زده اند و ماحسن اینکار این است که بیشتر کالا‌‌‌‌های موجود در بازار‌‌‌‌های جهانی تولید کشور چین یا(P.R.C)

People Republic China است.

در فروشگاه سان بیر سعی کرده ایم که بهترین برند‌‌‌‌های معرف و با کیفیت با کمترین قیمت از کالا‌‌‌‌های برخی کشور ها از جمله کشور عزیزمان ایران (ارائه دهیم تا در این راستا هم از تولید ملی که مستلزم کار و تلاش و دست رنج هم وطننان عزیزمان است حمایت کرده و رونق کار را در کشور افزایش دهیم)

و برخی کشور‌‌‌‌های دیگر از جمله کشور چین، ترکیه و ..

پیشاپیش پذیرای پیشنهادات و انتقادات سازنده شما همراهان عزیز هستیم باشد.

 

کنوود
 فلیپس
 بوش
دسینی
ام جی اس
 المپیا
 یونیک
 اسکارلت
 موزر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر

دفتر مرکزی: تهران میدان المپیک میدان لاله خیابان لادن 4 پلاک 74 واحد یک| تلفن‌‌‌‌های تماس : 44703740-021 | 09353000608 | 09353441111